Kargo ve Teslimat

Kargo ücretiniz ne kadar?

 

Toggaplus.comüzerinden verilen siparişlerde ürün desisine göre kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. Kargo tutarı alışveriş yaparken ürün detayı olarak görülmektedir. Eğer kargo kampanyaları var ise bu sepetinizde görünecek ve ücretsiz kargo ile gönderilecektir. Ayrıca Toggaplus.comde kargo kampanyaları ana sayfada ilan edilmektedir. Güncel kargo ücreti tüm alışverişlerde ücretsizdir.

 

Kargom ne zaman ulaşır?

 

Tüm ürünlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu veya resmi tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. Bulunduğunuz şehire bağlı olarak, 1 - 7 gün içerisinde sipariş adresinize teslim edilir. Siparişlerinizi, hesabınıza giriş yaparak  “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

 

Siparişiniz esnasında Ups Kargo ile 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde teslim edilmek üzere (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

 

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz toggaplus.com’a iade edilir. Teslimata ait farklı durumlar için Toggaplus.com veya kargo firması ile irtibata geçiniz.

 

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

 

Siparişinizle birlikte fatura veya irsaliyeyi paket üzerinde gönderme zorunluluğu bulunmaktadır. Tüm kargolar irsaliyeli veya fatura ile gönderilmektedir. Eğer üzerinde fiyat yazmayan kargo veya hediye paketi isteyen müşteriler, çağrı merkezini arayarak bu durumu bildirmek zorundadırlar. Böyle bir durumda fatura ayrı bir zarf içerisinde farklı bir adrese gönderilir.

 

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5