GÜNLÜK BİR AYAKKABI İLE STİLİNİZİ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ?

  • Tarih |

1. Renkleri Kucaklayın!

Elbette, her ayakkabı koleksiyonunda bazı çok kullanılan renkler olmalıdır. Siyah, beyaz, gri, kahverengi. Kolay kombinleniyorlar ve inanılmaz görünebilirler. Ancak, en iyi günlük erkek ayakkabılarını ararken, gardırobunuza renk katmaktan korkmayın. Bir çift sarı ayakkabının sıradan bir kıyafete çok ihtiyaç duyulan stili nasıl ekleyebileceğine şaşırabilirsiniz.

2. Çoraplarınızı Yeniden Düşünün.

 O eski beyaz çoraplar size bir iyilik yapmıyor. Zaten kimsenin çoraplarınızı fark etmeyeceğini düşünseniz bile, kombin yaparken büyük fark yaratan küçük detaylardır çoraplar. Görünümünüze birkaç stil noktası eklemenin ötesinde, güzel bir çift kareli çorabı giyerek kendinizi daha stil hissedersiniz. Unutmayın! Modada sadece hayal gücünüzle sınırlısınızdır.

3. Çeşitlilik Hayatın Baharatıdır.

En iyi erkek günlük ayakkabılarını giymek istiyorsunuz! Her an ve her gün. Ancak onları her gün giyiyorsanız size kısa bir süreliğine eşlik edebilecektir. Modanın bir parçası insanları tetikte tutmaktır ve bu da zaman zaman modayı değiştirmek anlamına gelir. İnsanların moda seçimlerinizle ilgilenmesini sağlamanın yanı sıra, her gün farklı bir çift giymek ayakkabılarınızın ömrünü uzatır, paradan tasarruf etmenizi ve ayakkabılarınızı temiz tutmanızı sağlar.

4. Ayakkabılarınıza İyi Bakın!

En iyi erkek rahat ayakkabılar nelerdir? Güzellik bakanın gözündedir, ancak birinin kirli ayakkabıları ne kadar çok sevdiğinden bahsettiğini asla duymazsınız. Bir yürüyüşten yeni dönmüş gibi görünüyorsanız, yalnızca üst düzey erkek günlük ayakkabılarını giymeye dikkat etmek hiçbir işe yaramaz. En rahat ayakkabılarınızı nasıl temizleyeceğinizi aşağıda açıkladık bile!

Kir ve kalıntıları temizlemek için yumuşak kıllı bir ayakkabı fırçası kullanın. Eğer fırçanız yoksa, diş fırçası işinize yarayacaktır.

Bir veya iki damla hafif çamaşır deterjanını ılık suyla karıştırın.

Bağcıklarınızı çıkarın ve solüsyonda yıkayın.

Ayakkabıyı fırçalamak için farklı bir yumuşak kıllı fırça (veya diş fırçası) ve farklı bir solüsyon kullanın.

Ayakkabıyı yumuşak bir bezle kurulayın.

Ayakkabının kurumasına izin verin. Ayakkabılarınızı sürekli boyamak yıpranmasına sebep olacaktır. Çok fazla boya kullanmayın. Daima temiz görünmesini sağlayın.