AYAKKABIDA RENK TRENDLERİ

  • Tarih |

Moda söz konusu olduğunda, renkler çok fazla anlam taşır ve renkli stilinizi ifade etmek için ilkbahardan daha iyi bir zaman olamaz. Erkek bahar ayakkabılarında çok fazla çiçek açan renk trendi ile bu sezon trend olan bazı bahar ayakkabı seçeneklerine şaşıracaksınız. Nötr tonlardan esintili bahar kıyafetleriyle kolayca giyilebilen alışılmışın dışında renklere kadar seçenekleriniz sonsuz.

Bahar kombinlerinize renk katmaya hazır mısınız? İşte erkekler için çiçek açan bazı bahar ayakkabı trendleri.

Maviden Klasik Kırmızıya Hızlı Bir Geçiş.

Mavi artık “yeni siyah” olarak kabul ediliyor ve erkek ayakkabıları için mükemmel bir mevsim rengi. Koyu mavi ve elektrik mavisi, herhangi bir klasik takım elbiseye veya daha gündelik bir kıyafete biraz zarafet katmak için harika seçeneklerdir. Mavi renkli ayakkabılar gün içinde rahatlıkla giyilebilir ve gece dışarı çıkmaya mükemmel bir şekilde geçiş yapabilir. Özellikle kırmızı ile birleştirildiğinde görünümünüze zarif bir kontrast kazandıracaktır.

Vazgeçilmez Gri.

Gri erkek ayakkabılar da sezon için harika bir seçim. Bu renk zamansız bir trend yaratır ve herhangi bir gündelik veya resmi kıyafete klasik bir lüks stil getirmek istediğinizde mükemmel bir renktir. Bağcıklı elbise ayakkabıları veya yumuşak gri tonlarında spor ayakkabılarla başlayabilirsiniz.

Marigold Sarısı Bu Sezon Çok Moda Olacak.

Sarıya çalan ıhlamurdan en parlak turuncuya kadar değişen renkler, erkek ayakkabılarında da baharın trend renkleri. Renkler doğa, yüksek enerji ve güvenle ilişkilidir. Erkek bahar ayakkabı koleksiyonunuz için hangi rengi seçeceğiniz konusunda şüpheleriniz varsa, güzel bir kombin için tereyağı sarısından mint yeşiline kadar değişen renkler önerilir.

Saf Beyaz Ve Butter Cream Rengi.

Heyecan ve coşkuyu yansıtan cesur görünüm ve dikkat çekici stil için ayakkabılarınızı beyaz ve tereyağı kreması rengi gibi nötr renklerle eşleştirin. Resmi giyim için klasik oxford ayakkabılar veya kireç renginde günlük suni deri slip-on ayakkabılar gibi ayakkabı stillerini de düşünebiliriniz.

Kahverengiden Soluk Sarıya.

Sıcak renkler de bahar giyiminin favorisi. Kahverengiden tarçına ve hardaldan soluk sarıya kadar uzun renk seçenekleri var. Bu renkler beyaz, pembe, bej ve hatta mavi ve kırmızı gibi daha abartılı renklerle iyi gider. Bu seçenekler, ilkbaharda herhangi bir gündelik veya resmi giyim için çok yönlüdür. Sıcak renkler biraz daha kişiliğe sahiptir ve pantolonlardan gömleklere kadar her şeyde harika görünür.

Kahverengi renklerde bahar ayakkabı trendlerinden bazıları, şık gündelik ve hatta resmi giyim için süet ve kadife ayakkabıları içerir. Resmi bir kıyafet giymek istediğinizde sıcak renkler mükemmel bir seçimdir. Etrafınıza bakarsanız, bu renk yelpazesinin hem ünlüler hem de moda tutkunları için popüler bir tercih olduğunu fark edeceksiniz.

Bahar Ayakkabılarınızı Sevdiğiniz Renklerde Alın.

Erkekler için bahar veya mevsimlik ayakkabı satın almaya hazırsanız, TOGGA+ ile başlayın. En sevdiğiniz bahar renklerinde şık ayakkabılarla herkesin dikkatini çekin.